معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی، برای معرفی دانشگاه به دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری ۱۳۹۹ و اولیای محترم آنها، همایش مجازی روز باز ۹۹  ویژه آشنایی با رشته‌ها و دانشگاه خوارزمی را برگزار می کند.

به گزارش ایسنا، دانشگاه خوارزمی ایران با بیش از یک قرن سابقه به عنوان دانشگاه جامع و در آستانه ورود به دانشگاه نسل سوم در عرصه فناوری و کارآفرینی، از تاریخ اول تا سوم مهرماه سال جاری، میزبان بازدیدکنندگان، به ویژه دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری ۱۳۹۹ و خانواده محترم آنها، در قالب برگزاری همایش مجازی با نام روز باز ۹۹ آشنایی با رشته‌ها و دانشگاه خوارزمی خواهد بود.

این همایش به تفکیک معرفی دانشکده ها خواهد بود و در هر روز به معرفی یک دانشکده پرداخته خواهد شد.

در این راستا، درگاه های مجازی دانشگاه به روی عموم جامعه ایران باز می شود تا علاقه مندان و به ویژه داوطلبان کنکور سراسری ۹۹، ضمن بازدید مجازی از دانشگاه، در قالب برنامه های ویژه ای با ظرفیت های دانشگاه، مانند دانشکده ها، آزمایشگاه ها، فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی آشنا شوند.

 برگزاری نشست های آشنایی با دانشگاه از تاریخ اول مهر ماه تا سوم مهرماه خواهد بود که در هر روز تعدادی از دانشکده ها و رشته ها معرفی خواهند شد.

دانشکده های فنی و مهندسی، معماری_ریاضی، فیزیک، شیمی، علوم زیستی و علوم زمین در روز سه شنبه سه شنبه اول مهرماه در ساعات : ۹ الی ۱۱:۳۰ صبح و ۱۴ الی۱۶ : ۳۰ عصر معرفی خواهد شد.

معرفی دانشکده های تربیت بدنی، روانشناسی، جغرافیا، مدیریت، اقتصاد، مالی و حقوق نیز در روز  چهارشنبه دوم مهرماه در ساعات: ۹ الی ۱۱:۳۰ صبح  و     ۱۴ الی ۱۶:۳۰ عصر خواهد بود.

در پایان معرفی دانشکده ادبیات در روز پنج شنبه ،سوم مهر ماه در ساعات:  ۹ الی ۱۱:۳۰ صبح و ۱۴ الی ۱۶ :۳۰  عصر خواهد بود.

همایش مجازی مشاوره و انتخاب رشته در  دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.

پنل مشاوره و انتخاب رشته آگاهانه توسط اساتید و مشاوران و مشاوره مسیر شغلی ازساعت ۱۲ الی ۱۳ و ۱۷ الی ۱۸ برگزارخواهد شد.

لینک ورود به همایش:

http://vc۱.khu.ac.ir/edu-۱

راهنما و ابزارهای لازم جهت اتصال به وبینار:

۱- برنامه adobe connect نصب باشد.

۲- بعد از کلیک کردن روی لینک وبینار به صورت میهمان (Guest)

ضمنا، تلفن ۰۲۶۳۴۵۵۰۵۷۳  برای حل مشکلات ورود به سامانه خواهد بود.

انتهای پیام