جت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی، امروز چهارشنبه (۲۰مرداد ماه) در بازدید از دفتر خبرگزاری ایسنا اظهار کرد: جهاددانشگاهی جزئی از دانشگاه است و در این راستا باید دانشگاه و جهاددانشگاهی همواره در کنار هم قرار گیرند.


نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه ارتباط من با جهاددانشگاهی از گذشته و در سایر استان‌های محل خدمتم بسیار ارتباط خوبی بوده است، بیان کرد: براین اساس بسیار علاقمند هستیم که با جهاددانشگاهی ارتباط داشته باشیم.


وی افزود: هدف ما از بازدید از خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا تشکر و قدردانی از خبرنگاران این دو خبرگزاری بوده است.


نماینده ولی فقیه در استان کردستان تاکید کرد: حضور خبرگزاری ایسنا در دانشگاه های استان امری مهم و تأثیرگذار است که استان کردستان نیز این امر باید مورد توجه قرار گیرد.


 اکبر اسدی، رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان در ابتدای این بازدید اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا به عنوان اولین خبرگزاری غیردولتی بعد از انقلاب اسلامی در سطح دانشگاه‌های کشور و با ساختار دانشجویی فعالیت خود را آغاز کرده است.


وی افزود: خبرگزاری ایسنا عضو هیچ گروه و حزب سیاسی نیست و این امر موجب شده که خبرگزاری ایسنا به شفافیت در تصمیم‌گیری‌ها و انعکاس توانمندی‌ها در جامعه‌ کمک کند و به همین منظور در حال حاضر به یکی از خبرگزاری‌های مورد وثوق و اعتماد مردم و مسئولان تبدیل شده است.


رئیس جهاددانشگاهی کردستان افزود: ما در طول چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی هرگاه به جوانان اعتماد کردیم، نتیجه موفق آن را دیدیم که خبرگزاری ایسنا هم در این قضیه مستثنی نیست و به همت جوانان دانشجو در عرصه اطلاع‌رسانی تحول خوبی را در کشور ایجاد کرده است.


اسدی به فعالیت خبرگزاری ایکنا به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های جهاددانشگاهی اشاره کرد و گفت: خبرگزاری ایکنا تنها خبرگزاری تخصصی قرآن در سطح جهان بوده که مأموریت خود را در عرصه اطلاع‌رسانی در حوزه‌های قرآنی به خوبی به انجام رسانده است.  


انتهای پیام