به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام سید محسن محمودی شامگاه پنجشنبه در آئین وداع با پیکر شهید مدافع حرم نجیب الله کاظمی که در مسجد امام حسین(ع) شهرستان ورامین برگزار شد اظهار کرد: گروه های تروریسی داعش شش سال پیش با ورود به سوریه ، قصد داشتند تا شش ماهه حکومت قانونی این کشور را ساقط کرده و اسلام ناب محمدی و تفکر شیعی را مورد تاخت و تاز قرار دهند.
وی افزود : این گروه های تروریستی خود را تا 50 متری حرم حضرت زینب (س) نیز رساندند و با جسارت تمام روی دیوارهای حرم ایشان نوشتند که عباست(ع) کجاست که تو را نجات دهد ولی شهدای مدافع حرم با حضور در جبهه مقابله با داعش فریاد سر دادند که کلنا عباسک یا زینب و در این راه جان خود را تقدیم اسلام کردند.
وی اظهار کرد: این گروه های تروریستی نه فقط سوریه و عراق ، که قصد حمله به ایران را در سر می پروراندند و در فیلم های خود ، خواب نابودی مشهد ، قم و شیراز را می دیدند ولی شهدای مدافع حرم که یقینا قهرمانان واقعی جهان اسلام می باشند ، این خیال خام را باطل کردند.
محمودی تصریح کرد: خانواده معظم شهدای مدافع حرم به خود ببالند که فرزندان آنان جان خود را در راه دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت تقدیم اسلام کردند در بلندای تاریخ جهان اسلام جاودان شدند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود : امروز به واسطه ایثار و از خودگذشتگی شهدای مدافع حرم ، حکومت داعش که مورد حمایت مستقیم آمریکا ، رژیم اشغالگر قدس و کشورهای اروپایی بود به طور کامل نابود شده و اندک باقیمانده این گروه تروریستی که هر از چند گاهی دست به اقدامات انتحاری می زنند قادر نخواهند بود تا خللی در بیداری اسلامی ملت های مسلمان وارد کنند.
وی بیان کرد: شهدا زنده اند و هرگز در تاریخ فراموش نمی شوند ، راهی که شهیدان با خون خود ترسیم کرده اند ، به پیروزی جهان اسلام و نابودی کامل اسرائیل ختم می شود.
محمودی افزود : با پیروزی جهان اسلام در سوریه و تثبیت جبهه مقاومت ، همه دنیا به عظمت و اقتدار ایران اسلامی و جبهه مقاومت پی بردند و دیگر رژیم اشغالگر قدس جرأت ندارد تا در مقابله با جهان اسلام دست از پا خطا کند.
قرار است که پیکر شهید مدافع حرم نجیب الله کاظمی روز جمعه پس از اقامه نماز سیاسی عبادی جمعه بر روی دوش مردم شهرستان ورامین تشییع و به خاک سپرده شود.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
خبرنگار: سید حسن میری**انتشار: محسن اسماعیلی
تهرام/7254/ 3404انتهای پیام /*