به گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مزارعی چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران نسبت به کسانی که اقدام به اطلاع رسانی خلاف مقررات آئین دادرسی کیفری می کنند هشدار داد.
وی بیان کرد:بعضی از مراجع خلاف مقررات قانون آئین دادرسی کیفری قبل از احراز انتصاب بزه از ناحیه مرجع قضائی و در حین تحقیقات،مبادرت به اطلاع رسانی خلاف قانون و محرمانه بودن تحقیقات مقدماتی کردند که در جای خود پیگیری خواهد شد.
وی بیان کرد: پس از گذشت سه ماه از سرقت مسلحانه طلافروشی گچساران که منجر به قتل 2 تن از صاحبان طلافروشی شد با مدیریت دادگستری کهگیلویه و بویراحمد، پیگیری مستمر و نظارت دقیق دادستان شهرستان گچساران و همراهی سربازان گمنام حضرت ولی عصر( عج)،مظنونان به سرقت از طلافروشی و خریداران طلاهای مسروقه شناسایی و دستگیر شدند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر دادستان شهرستان گچساران به همراه بازپرس در حال انجام تحقیقات تکمیلی هستند.
حجت الاسلام مزارعی ابراز داشت: هیچ یک از مراجع غیر قضائی درباره اطلاعات مربوط به پرونده های قضائی حق هیچ گونه اطلاع رسانی ندارند.
امروز 2 برادر که چندماه پیش اقدام به سرقت از یک طلافروشی در گچساران و قتل صاحب آن کرده بودند دستگیر شدند.
عصر روز دوشنبه ششم شهریور امسال 2 فرد مسلح پس از ورود به یک مغازه طلافروشی در خیابان بلادیان شهر دوگنبدان صاحب مغازه و 2 فرزندش را با اسلحه کلاشینکف مورد هدف گلوله قرار دادند.
سارقان مسلح پس از سرقت مقادیری طلا با یک دستگاه خودروی پژو 405 نقره‌ای از محل فرار کردند.
در این حادثه یکی از پسران صاحب طلافروشی کشته شد و صاحب طلافروشی نیز پس از انتقال به بیمارستان جان باخت و پسر دیگر مرد طلافروش زخمی شد.
شهرستان 124 هزار نفری گچساران در جنوب غربی استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
خبرنگار: حسین خدمتی** انتشاردهنده: سید ولی موسوی
8143/6110انتهای پیام /*