به گزارش ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرده است که برای دانشجویان رشته های “پزشکی”، “دندانپزشکی”، “داروسازی”، “پرستاری”، “مامایی”، “گفتاردرمانی” و “کاردرمانی” با ارائه دروس مشخص به صورت مجازی ترم تابستانی برگزار می‌کند. براین اساس، تمام دانشجویان متقاضی بدون در نظر گرفتن سهمیه قبولی آنها با رعایت ضوابط و شرایط  می توانند در ترم تابستانی  دانشگاه علوم پزشکی تهران شرکت کنند.

متقاضیان سایر دانشگاه ها برای حضور در کلاس های ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشکی تهران تا روز سه شنبه۳۱ تیرماه ۱۳۹۹ می توانند با مراجعه به سایت https://sipad.tums.ac.ir/fromguest­­  نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

همچنین دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران نیازی به ثبت نام در ترم تابستانی ندارند و صرفا می‌توانند در موعد انتخاب واحد، دروس مورد تقاضا را انتخاب کنند.

همچنین شهریه هرواحد نظری ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشکی تهران ۳۶۰ و هر واحد عملی ۴۴۰۰ هزار تومان است.

زمان انتخاب واحد ترم تابستانی دانشجویان نیز از روز شنبه چهارم مرداد آغاز می شود و تا هشتم این ماه ادامه دارد. برگزاری کلاس ها به صورت مجازی از شنبه ۱۱ مرداد شروع می شود و تا  سه شنبه ۱۱ شهریور ادامه دارد.

همچنین ۱۲ تا ۱۹ شهریور نیز زمان برگزاری امتحانات دانشجویان اعلام شده است.

بر این اساس، حداکثر واحد در ترم تابستان ۶ واحد تعیین شده است و برای دانشجویان شاهد و ایثارگر در صورت تایید ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه مبدا، اخذ ۸ واحد بلامانع اعلام شده است.

انتهای پیام