به گزارش ایسنا، باراک اوباما بار دیگر درباره اشیای پرنده ناشناس صحبت کرده است. وی روزهای گذشته در تماسی ویدئویی در برنامه‌ی “The Late Late Show” اشیای پرنده ناشناس را بطور ضمنی تایید کرد و گفت: زمانی که حرف از بیگانگان می‌شود، موضوعاتی وجود دارد که نمی‌توانم روی آنتن بگویم.

حال او در پادکست “Ezra Klein Show” خبرنگار نیویورک تایمز بار دیگر در این باره صحبت کرد. وی گفت: اگر حضور حیات فرازمینی‌ها تأیید شود، ایالات متحده ممکن است مجبور است برای دفاع از خود هزینه‌های بسیار زیادی را  صرف کند. اوباما گفت واقعا می‌خواهد بداند اشیای ناشناس دیده شده در فیلم‌هایی که توسط پنتاگون منتشر شده است، چیست.

اوباما در پاسخ به یک سوال فرضی مبنی بر اینکه بشریت از زندگی هوشمند فراتر از این سیاره آگاه شده است، اما قادر به تماس با آنها نیست، گفت: بنابراین من امیدوارم که دانش وجود بیگانگان در آنجا، احساس مردم را تقویت کند تا درباره این موضوع بیشتر بدانند.چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده در ادامه افزود: بدون شک بحث‌هایی در مورد این موارد وجود خواهد داشت و خب ما برای دفاع از خود نیاز به صرف هزینه بسیار بیشتری در سیستم‌های تسلیحاتی داریم. ادیان جدید ظاهر می‌شوند و چه کسی می‌داند که در چه نوع بحث‌هایی وارد خواهیم شد.

وی چندی پیش نیز در برنامه‌ی “The Late Late Show” گفت: ما نمی‌توانیم نحوه حرکت آنها و مسیرشان را توضیح دهیم. آنها الگوی قابل توضیح ندارند.

 در ماه مه، ویدئویی منتشر شد که در آن پرواز یک شی ناشناس پرنده بر فراز یک کشتی آمریکایی را در نزدیکی سن دیگو نشان می‌داد.

طی ماه‌های آینده گزارشی از پرونده‌های مخفی دولت ایالات متحده در مورد اشیای ناشناس پرنده پس از سال‌ها در دست قانونگذاران خواهد بود.

بر اساس گزارش یو اس آ تودی: گزارش کنگره آمریکا از شی ناشناس پرنده به زودی منتشر خواهد شد. قرار است مقامات ارشد سازمان اطلاعات نظامی گزارشی را در این ماه در این باره منتشر کنند.

انتهای پیام