اعزام ۲۰۰ مددجوی کمیته امداد مراغه و عجب شیر به مشهد مقدسمدیر کمیته امداد امام ره مراغه روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۱۶۰ مددجوی تحت پوشش این کمیته شامل ۴۰ مرد و ۱۲۰ زن در قالب کاروان شوق زیارت به مدت پنج عازم زیارت حرم رضوی شدند.
وی با اشاره به مشارکت خیران در حمایت از اعزام کاروان شوق زیارت اضافه کرد: این کاروان با حمایت های ۶۰۰ میلیون ریالی خیران به این سفر زیارتی اعزام شدند.
وی با بیان اینکه کاروان شوق برای دوازدهمین سال متوالی است که مددجویان را عازم مشهد مقدس می کند، افزود: تاکنون بیش از پنج هزار نفر از مددجویان کمیته امداد این شهرستان در قالب این کاروان به زیارت حرم رضوی نائل شده اند.
به گزارش ایرنا، هم اکنون بیش از ۶ هزار خانواده نیازمند در مراغه زیر پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان قرار دارند.
مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان عجب شیر نیز از اعزام ۴۰ مددجوی این شهرستان به مشهد خبر داد و گفت: با اجرای طرح زائران حرم رضوی، این تعداد زائر برای اولین بار عازم مشهد مقدس شدند.
محمود عابدی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد مددجوی شهرستان به مدت سه روز و با حمایت ۱۲۰ میلیون ریالی خیران در بارگاه ملکوتی حضرت ثامن‌ الحجج حضرت علی ‎ابن موسی ‌الرضا(ع) حضور خواهند داشت.
مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان عجب شیرهمچنین از ارسال محموله کمک های مردمی به زلزله زدگان کرمانشاه توسط این کمیته به ارزش یک میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال خبر داد.
خبرنگاران: ابراهیم مطلوبی و شهرام ناعم وند**انتشار:عیسی عطاپور**
۳۰۷۷/۷۴۸۵/۷۴۸۷انتهای پیام /*


پاسخ دهید