علی حیدری عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا با اشاره به ارائه خدمات متنوع مرکز پزشکی حج و زیارت در هتل ملاک، افزود: با توجه به افزایش مراجعه زائران با این درمانگاه، از روز گذشته و به همت جمعی از دندانپزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر استان اصفهان، اتاق خدمات اورژانسی دندانپزشکی در هتل ملاک فعال شد.
وی با اشاره به اینکه در این مرکز ارائه خدمات دندانپزشکی توسط هفت نیروی داوطلب هلال احمر صورت می گیرد، افزود: 2 دندانپزشک به همراه چهار دستیار پزشک و یک مترجم در مدت کمتر از 24 ساعت به حدود 30 بیمار خدمات اورژانسی دندانپزشکی ارائه کرده اند.
معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر ، بیان کرد: ارائه خدمات فوری و اورژانسی دهان و دندان همچون سایر خدمات در درمانگاه ملاک کربلا تا یک روز پس از اربعین ادامه دارد.

**انبار بزرگ دارویی 1092 تامین کننده نیاز دارویی درمانگاه‌های همجوار
معاون مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در بازدید از بخش های مختلف درمانگاه عمود 1092 جمعیت هلال احمر مستقر در جمعیه النور الخیریه در جریان روند ارائه خدمات دارویی و درمانی به زائران اربعین حضرت اباعبدالله الحسین (ع) قرار گرفت.
دکتر طاهر درودی، با بیان این که ظرفیت و امکانات خوب درمانگاه عمود 1092، بیان کرد: این درمانگاه با توجه به ساختار ساختمان و امکانات و شرایط خوب و تیم پزشکی و کادر درمانی که در اختیار دارد خدمات بهتری به زائران ارائه می دهد.
درودی افزود: در سال جاری دارو به مقدار کافی در انبارها ذخیره شده است و پایگاه درمانی عمود 1092 یکی از مرکزهایی است که در انبار بزرگ دارویی آن، به مقدار کافی دارو وجود دارد و علاوه بر نیاز دارویی خود، داروی مورد نیاز درمانگاه های همجوار را نیز تامین می کند و پیش بینی ما این است که با افزایش زائران مشکلی در زمینه کمبود دارو نخواهیم داشت.
اجتمام*1724*3377
خبرنگار: سمانه زین العابدین * انتشار: حسین فتح الهیانتهای پیام /*